ul. 3 Maja 14/4, 81-747 Sopot (+48) 502 496 244, (+48) 58 500 50 58 sekretariat@e-nfs.pl
Zobacz nasz profil na: Facebook
  • Start
  • Stowarzyszenie
  • O stowarzyszeniu

Witamy na stronie Stowarzyszenia Narodowy Fundusz Składkowy

Uprzejmie informujemy, że z dniem 28.06.2021 nastąpiła zmiana nazwy stowarzyszenia z Stowarzyszenie Ubezpieczonych Grupowo na Narodowy Fundusz Składkowy.

Jeżeli poszukujesz dobrej oferty ubezpieczenia to zapraszamy do współpracy z nami. Nasze stowarzyszenie powstało w odpowiedzi na potrzeby osób, które poszukują ubezpieczenia na życie czy też ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

Jeżeli nie masz możliwości skorzystania z ofert grupowego ubezpieczenia na życie ponieważ:

• Twoja firma jest zbyt mała aby stworzyć grupę
  • masz jednoosobową firmę
  • nie pracujesz i nie masz dostępu do takiego ubezpieczenia
  • pracujesz w małej firmie i nie ma chętnych do grupowego Ubezpieczenia
  • warunki grupowego ubezpieczenia, do którego masz dostęp Cię nie satysfakcjonują lub istnieją inne powody

Zapraszamy do przystąpienia do Narodowego Funduszu Składkowego.

Celem naszego Stowarzyszenia jest zebranie grupy osób i wynegocjowanie korzystnych warunków dostosowanych do Twoich potrzeb.

Stowarzyszenie Narodowy Fudusz Składkowy zrzesza członków, aby umożliwić im skorzystanie z oferty grupowych ubezpieczeń majątkowych i osobowych.

Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez:

• zawieranie grupowych lub generalnych umów ubezpieczenia na cudzy rachunek z zakładami ubezpieczeń przy udziale brokera ubezpieczeniowego, których celem jest określenie warunków szczególnych dla poszczególnych rodzajów ubezpieczeń, korzystniejszych niż oferowane przez zakłady ubezpieczeń dla pojedynczej osoby fizycznej. Na podstawie tych grupowych lub generalnych umów ubezpieczenia członkowie Stowarzyszenia będą mogli przystąpić do grupowych umów ubezpieczeń majątkowych lub osobowych,
  • promowanie i organizowanie ubezpieczeń grupowych osobowych i majątkowych
  • rozpowszechnianie materiałów informacyjnych, broszur oraz literatury związanej z ubezpieczeniami,
  • udzielanie informacji i pomocy w sprawach dotyczących praw i obowiązków ubezpieczonego,
  • organizowanie szkoleń o tematyce ubezpieczeniowej,
  • promowanie korzyści wynikających z zawierania ubezpieczeń majątkowych i osobowych,
  • udzielanie informacji i pomoc poszkodowanym i ich rodzinom,
  • ochronę interesów konsumenckich.

Stowarzyszenie współpracuje z biurem brokerskim POL Brokers Sp. z o.o., które istnieje na rynku ubezpieczeniowym już od 1998 roku. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu profesjonalną obsługę ubezpieczeniową popartą wieloletnim doświadczeniem.